Büyükorhan Temizlik Şieketi

Büyükorhan Temizlik Şirketi profesyonel kadrosu olarak müşterilerimizin temizlik alanındaki tüm işlerini istenilen tarih ve mekana ulaşarak 7/24 hizmet sunmaktayız. Siz kıymetli müşterilerimizin yaşam alanlarını daha steril ve hijyenik hale getirmek için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. İnsan sağlığı açısından büyük önem taşıyan temizlik, insan hayatı için büyük önem taşımaktadır. Firmamız olarak bu konunun bilincinde olarak çalışmaktayız.

Bursa Temizlik Şirketi Müşteri memnuniyeti doğrultusunda yol izlediğimiz temizlik işleminde müşterilerimizin düşüncelerine ve isteklerine kulak vermekte ve ona göre hareket etmekteyiz. Verilen her işi titizlikle yerine getiren uzman kadromuz müşterilerimiz tarafından çok beğenilmekte ve tekrar tekrar tercih etmektedirler. Müşterilerimiz profesyonel ekibimizden diledikleri verimi ve hizmeti alabilmektedir. Temizlik alanında uzman ve sertifikalı olan çalışanlarımız istenilen alanları muntazam şekilde temizliğini sağlayarak sizlere teslim etmektedir. https://youtu.be/2z6LYl6ZJ-g

Büyükorhan Temizlik Şirketi

Büyükorhan Temizlik Şirketi

 

Profesyonel Temizlik Hizmeti 

 

Büyükorhan Temizlik Şirketi firmamız tarafından siz kıymetli tüketicilerimizin alanlarını temizlemeye hazır bir şekilde beklemekteyiz. Sizlerin istek ve arzuları doğrultusunda tüm işleri uygulayarak özenli bir şekilde teslim etmekteyiz. Eğitimli olan elemanlarımız işlerinde gayet profesyonel bir şekilde yol izleyerek ilerlemektedirler.

Temizlikle sıralı ve disiplinli bir şekilde yol izleyen uzman ekibimiz sizlerin de temizliğinde özenli ve titiz olacağından emin olabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışan ekibimiz güler yüzlü, nazik ve anlayışlı bir ekiptir. Bu konuda müşterilerimiz gönülleri rahat bir şekilde bizleri tercih edebilir, alanlarını emanet edebilir. Müşterilerimizin günlük yaşantılarına engel olmayacak şekilde iş anlayışımız olduğundan çok fazla tercih edilmekteyiz. Bu başarı bizleri daha güvenilir ve kaliteli kılmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz bu kaliteli ve özverili hizmetten mahrum kalmak istemiyorsanız temizlik şirketimizi tercih edebilirsiniz. 

2024 Güncel Büyükorhan Temizlik Şirketi Fiyatları

Büyükorhan Temizlik Şirketi Fiyatları Temizlik Vinç Ücreti
1+1 Ev Temizlik Fiyatları 1.000 – 2.000 ₺ + 1.000 ₺
2+1 Ev Temizlik Ücretleri 2.000 – 3.000 ₺ + 1.000 ₺
3+1 Ev Temizlik Ücretleri 4.000 – 5.000 ₺ + 1.000 ₺
4+1 Ev Temizlik Ücretleri 6.000 – 7.000 ₺ + 1.000 ₺
5+1 Ev Temizlik Ücretleri 8.000 – 9.000 ₺ + 1.000 ₺
Villa Temizlik Ücretleri

Büyükorhan Temizlik Fiyatları Tahmini

Büyükorhan 3+1 Ev Temizliği 2000 TL

Büyükorhan 2+1 Ev Temizliği 1500 TL

Büyükorhan 2+1 Ev Temizliği 1250 TL

Garantili Temizlik Hizmeti

 

Büyükorhan Temizlik Şirketi temizlik hususundaki özenimiz ve disiplinimiz sayesinde siz kıymetli müşterilerimizin belirlediği alanları dip bucak temizlemekteyiz. Sağlıklı ve temiz bir ortam sağlamak adına çok çalışmakta ve kendimizi bu alanda geliştirmekteyiz. Temizlik firmamız tarafından sizlerin belirlediği alanların tertibi ve düzeni hususunda en ince ayrıntısına kadar özen göstermekte ve garanti vermekteyiz. Müşterilerimiz kaliteli ve titiz bir hizmetten faydalanmak istiyorlarsa temizlik şirketimizi tercih ederek sağlayabilirler.

🚚 Büyükorhan Temizlik Şirketi ⭐ Star Temizlik İştirakıdır
🏠 Büyükorhan Temizlik  Firması 👨‍🔧 Sözleşmeli Temizlik
✅ Büyükorhan Vinçli Temizlik ☎️ 0532 137 07 62
💸 Ucuz Temizlik Fiyatları 🛣️ Büyükorhan Yakın Temizlik Şirketi

 

  • Akçasaz Mahallesi
  • Aktaş Mahallesi
  • Armutçuk Mahallesi
  • Bademlik Mahallesi