service-13

Bursa Bina Apartman & Edüstriyel Temizliği

BURSA ZEMİN TEMİZLİĞİ VE ZEMİN YIKAMA ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK

Banka, ofis, mağaza, öğretim alanları, lokaller, okullar, sosyal kullanım alanları alış veriş merkezleri ve benzeri yerlerde sık ve en çok kullanılan, dolayısıyla en çok temizliğe ihtiyaç duyulan yerlerdir. Sert zeminlerin uzun kullanımdan dolayı oluşabilecek kir, zamanla silme yöntemiyle de çıkmadığı gibi, uzun zaman, iş gücü ve maliyet gerektiren durumlar ortaya çıkarmaktadır. Sağlık ve görüntü açısından oldukça sorun teşkil eden zemin temizliği, Bursa Temizlik şirketi tarafından, Endüstriyel tipi Zemin Yıkama Makineleri ve özel kimyasallarla fırçalama-ovma işlemi ile yıkanarak vakumlama yöntemi ile ilk günkü gibi tertemiz bir şekilde kullanımınıza hazır hale getirilmektedir.

Periyodik şekilde belirli zamanlar da sürekli temizlenen zeminler için firmamız uygun maliyet ile, sürekli temiz bir ortam sağlamaktadır.

Mermer, Fayans, Mozaik, Doğal taş ve her türlü matlaşmış zeminin cinsine ve üzerindeki kirin yoğunluğuna göre değişik çözeltiler kullanmak sureti ile, temizlik esnasında ve sonrasında zemin de herhangi bir zarar meydana gelme olasılığı yoktur.

Bursa Temizlik 10 yılı aşkın tecrübesi ile sizlere profesyonel bir hizmet vermeyi taahhüt eder, Zemin Temizliğin de mutlaka keşif yapılması zeminin görülmesi gerekir, sorunlu uzun süre temizlenmemiş zeminlerde, demo yaparak sonucu sizlere sunar ve sizlerin en doğru kararı vermenizi sağlar.

Tebrübeli temizlik personelimiz ile villarınızda temizlik sırasında gereken titizlik ve özeni göstermekte olup kırılabilecek veya antik değer taşıyan eşyalarınızın temizlik esnasında hasar görmemisine özen gösterilerek, kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmaktayız.

Bu hizmetlerimiz dışında, Otel Temizliği, Fabrika Temizliği, Yangın Sonrası Temizlik, Yat Temizliği, Mermer Cilalama, depo temizliği gibi her türlü temizlik taleplerine çözüm sunuyoruz.

Yerinde Koltuk ve Halı Yıkama

Ev Temizliği

Ofis Temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik

Temizlik Personeli Temini

Villa Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği