Güneştepe Temizlik Şirketi

 

Güneştepe Temizlik Şirketi, birbirinden farklı temizlik hizmeti çeşitlerini Bursa’da yaşayan kişilere profesyonel olarak sunmaktadır.

 

Temizlik sadece ortamı düzenlemekle ve toplamakla olmaz. Temizlik yapılırken tozların alınması, camların ve mobilyaların silinmesi, perdelerin ve halıların yıkanması gerekir. Temizliği en çok gösteren temiz halılardır.

 

Halı yıkama hizmetini doğrudan kurumsal temizlik firmamız Bursa Star Temizlik Şirketi üzerinden alabilirsiniz. Uzun yıllardır farklı temizlik hizmetlerini profesyonel olarak veren temizlik şirketimize halılarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

 

Kısa sürede gerçekleştirilen halı yıkama uygulamaları en geç 1 hafta içerisinde tekrar halı sahibine teslim edilmektedir. Halı yıkama hizmetinin süresi genellikle daha kısa olmaktadır. Profesyonel cihazlarımız ve halı temizleme uygulamalarımız ile halılarınıza zarar vermeden temiz hale getirmek mümkündür.

Güneştepe Temizlik Şirketi

Güneştepe Temizlik Şirketi

Halı Yıkama Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Halı yıkama hizmeti halılarınıza zarar vermeden gerçekleştirilmesi gereken bir hizmettir.

 

  • Halı yıkama hizmetinin hangi araçlar ile verildiğine dikkat edilmelidir.
  • Halı yıkama için kullanılan temizlik gereçleri oldukça önemlidir.
  • Halı yıkama süresi ve teslim süresi oldukça önem gerektirir.
  • Halı yıkama fiyatları bütçeyi direkt olarak etkilemektedir.

 

Güneştepe temizlik şirketi seçenekleri arasında ön plana çıkan Bursa Star Temizlik Şirketi  halı yıkama hizmetini diğer temizlik kategorilerinde olduğu gibi sizlere sunmaktadır.

 

Halı yıkama hizmeti günümüzde insanların yaşam alanlarını daha hijyenik hale getirmek için tercih ettikleri işlemlerden biridir. Halılarınızı yıkatırken doğru firmayı tercih etmek ise hem kaliteli hizmet almak hem de halıların zarar görmemesi için şarttır. Müşterilerimizin olumlu dönüşleri sayesinde tercih edilen Güneştepe temizlik şirketi seçenekleri arasından Bursa Star Temizlik Şirketi halı yıkama hizmeti için oldukça doğru bir tercihtir.

 

Hangi Halı Türleri İçin Halı Yıkama Hizmeti Verilmektedir?

 

Halı yıkama uygulamaları halıların türlerine göre değişkenlik göstermektedir. Bazı narin yapıda olan halılar özellikle makinede yıkanamayacak kadar hassastır.

 

Halınızın türü ve cinsine göre farklı halı yıkama uygulamalarından faydalanarak Bursa Star Temizlik Şirketimiz’e halı temizliği yaptırabilirsiniz.

 

  • Makine Halısı

Makine halısı elde üretilmek yerine özel hali dokuma makinalarında üretilen halı çeşitleridir.

 

  • Shaggy Halı

Çoğunlukla 3 cm ve 5 cm uzunluğunda tüy yüksekliğine sahip olan tüylü halı modelidir.

 

  • Patchwork Halı

Farklı desen ve farklı kumaşların bir araya getirilmesiyle meydana getirilen halı çeşididir.

 

  • Doğal İplik Halı

Bambu ve viskon halı türleri olarak tercih edilir. Yumuşak ve parlak yüzeye sahip oldukları için temizlerken dikkat edilir.

 

  • El Dokuması Halı

Hav ipliklerin çözgü ipliklerinin üzerine elle düğümlenmiş halı tiplerine el dokuması denir. Makine halısı kadar düzgün düğümlere sahip değildir.

 

  • Step Halı

3 cm ve 5 cm aralığında uzun tüy ya da uzun ipliğe sahip olan halı çeşitleridir. İpleri oldukça kalın olan halıların taban yapıları yapışkan astarlı formdadır.

 

Profesyonel Halı Yıkama Fiyatları Ne Kadardır?

 

Profesyonel halı yıkama fiyatları, halı türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Son teknoloji araç ve temizlik gereçleri ile gerçekleştirdiğimiz halı temizliği uygulamaları ev tipi yöntemler ile mümkün olmamaktadır.

 

Halı türünün haricinde halının metrekaresine bağlı olarak belirlenen halı fiyatları Güneştepe temizlik şirketi seçenekleri ile müşterilerimize sunulmaktadır.

 

Halılar, genellikle evdeki tozu toplayan eşyalardır. Bu nedenle halı temizliğinin ve halı yıkama hizmetinin düzenli olarak yapılması gerekir. Evde kişilerin kendi imkanlarıyla halı silmesi, yeterince steril bir ortam oluşturmaz. Bu yüzden dolayı halı yıkama işleminin profesyonel Güneştepe temizlik şirketi seçenekleri tarafından yapılması çok daha avantajlıdır. Halıların iç kısmında biriken toz ve kirler, özel makineler sayesinde giderilerek yaşam alanlarınız daha steril bir hale getirilir.

 

Steril temizlik için yerinde halı yıkama hizmeti bu konuda son derece pratik ve avantajlıdır. Yerinde halı yıkama hizmetiyle alakalı olarak en fazla merak edilen konulardan birisi de fiyatlardır. Yerinde halı yıkama fiyatları, halıların boyutuna göre farklılık gösterir. Bunun dışında yerinde halı yıkama fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör de halıların dokusudur.

 

Fiyatlandırma genellikle halıların metrekaresi üzerinden yapılır. Bu konuda net bir bilgi edinmek için Bursa Star Temizlik Şirketi firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.

Halı yıkama işlemi sırasında kullanılacak olan temizlik ürünleri, halıların dokusuna göre tercih edilir. Bu nedenle özel halıların ücretlendirilmelerinde fiyat farklılıkları olabilir. En net fiyat bilgisi için Bursa Star Temizlik Şirketi firmamızla iletişime geçebilir, halılarınızın temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

 

Güneştepe temizlik şirketi seçenekleri arasında hizmet veren Bursa Star Temizlik Şirketi; yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimleri Bursa’nın her noktasına profesyonel olarak aktarmaktadır. Birbirinden farklı temizlik hizmetleri için firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.